Актуальне

Політикум

В адміністрації Байдена не вірять, що люди будуть під впливом "одного-єдиного інтерв'ю". Пропагандистське інтерв'ю диктатора Володимира Путіна...

У Світі

"Ціна зволікання зростає щодня". Адміністрація Білого дому привітала рішення Сенату США щодо ухвалення законопроєкту з допомогою Україні, Ізраїлю та...

У Світі

Придбання Росією північнокорейських балістичних ракет та боєприпасів і використання їх в Україні, зокрема, в грудні 2023 та січні 2024, є серйозним...

Політика - У Світі

НАТО планує кардинально змінити політику щодо поставок зброї Україні, - Handelsblatt

Розробкою плану з інтеграції займалися радник президента Сполучених Штатів з національної безпеки Джейк Салліван і генеральний секретар альянсу Єнс Столтенберг.

НАТО планує взяти на себе координацію постачання зброї в Україну, незважаючи на те, що альянс завжди вважав допомогу Києву питанням суверенних рішень країн-членів і двосторонніх домовленостей, а не своєю програмою.

Про це повідомляє німецька газета Handelsblatt з посиланням на джерела в дипломатичних і політичних колах.

"У НАТО починається фундаментальна зміна курсу: західний оборонний союз готує плани з того, щоб взяти на себе координацію поставок озброєння в Україну", - йдеться в матеріалі.

Зазначається, що керівництво блоку вважає за доцільне інтегрувати формат "Рамштайн" у власні структури, щоб убезпечити себе від можливих політичних змін у Вашингтоні. У НАТО, за даними видання, все більше сумніваються, що США продовжать постачати озброєння Україні, якщо перемогу на виборах у листопаді здобуде колишній американський президент Дональд Трамп.

Газета пише, що розробкою плану з інтеграції займалися радник президента Сполучених Штатів з національної безпеки Джейк Салліван і генеральний секретар альянсу Єнс Столтенберг.