gototopgototop

Политика - Мнения

З точки зору Революції

09.12.2018 14:08
Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии 3% росту ВВП України є ілюзією розвитку.

Простий приклад:

Господарство А – це 100 лопат. Господарство Б – це 300 сучасних тракторів. За рік господарство А виробляє ще 5 лопат і має ріст свого ВВП 5%. Господарство Б за той же рік виробляє 10 сучасних тракторів і має відповідно ріст 3,3%.
 

Україна потрапила у список країн з найбільшим обмеженням свободи в інтернеті – Freedom House

05.12.2018 09:35
Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии В організації зазначили, що Україна знаходиться серед країн, в яких за останні 5 років відбулося найбільше обмеження свободи в мережі.

Міжнародна неурядова організація Freedom House віднесла Україну до переліку країн з частковою свободою в інтернеті.
 

Путин заявил, что военное положение ввели в областях, где Порошенко проигрывает выборы

02.12.2018 17:01
Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии Президент РФ Владимир Путин заявил, что инцидент в Керченском проливе направлен на срыв украинскими властями выборов в стране.

Об этом он заявил на итоговой пресс-конференции саммита "Большой двадцатки" в Буэнос-Айресе, передает Страна со ссылкой на ТАСС.
 

Хозяева своей жизни

01.12.2018 14:00
Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии У каждой страны свои яркие национальные герои.

Так, сто лет назад главным португальским героем считался рядовой Анибал Мильяиш. В Первую мировую он воевал во Франции в составе экспедиционного корпуса.
 

Рибчинський: Тимошенко можуть убити і приписати це команді Порошенка. А може, навпаки, буде замах на президента

27.11.2018 17:07
Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии Чи відбудеться третій Майдан, коли розпадуться Росія і Сполучені Штати, чому необхідно від'єднати Донбас від України, про що президенту потрібно домовлятися з олігархами і хто повинен мати право голосувати на виборах.

Про це в авторській програмі головного редактора інтернет-видання "ГОРДОН" Олесі Бацман на телеканалі "112 Україна" розповів український поет, драматург, народний артист України Юрій Рибчинський. "ГОРДОН" ексклюзивно публікує текстову версію інтерв'ю.
 

В стране может быть хаос: экс-президенты Украины выступили против военного положения

26.11.2018 17:30
Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии Ющенко, Кучма и Кравчук уверены, что это все делается под выборы для ограничения общества

Бывшие президенты Украины Леонид Кравчук, Леонид Кучма и Виктор Ющенко выступили с заявлением относительно идеи ввести военное положение в стране. Они считают, что такой правовой режим приведет к хаосу в обществе.
 

ФІЛАРЕТ ЗВЕРНУВСЯ ДО РФ ЧЕРЕЗ НАПАД В АЗОВСЬКОМУ МОРІ: "СХОВАЙТЕ МЕЧ І ПОВЕРНІТЬСЯ ДОДОМУ!"

26.11.2018 13:34
Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии Філарет також закликав згуртуватися українських політиків

Патріарх Філарета зробив заяву з приводу нового акту відкритої збройної агресії Російської Федерації проти України. Заяву опубліковано на сторінці Патріарха у Facebook.
 

Коломойський назвав Тимошенко фаворитом президентських виборів

21.11.2018 10:04
Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии Бізнесмен на 99 відсотків впевнений у виході лідера «Батьківщини» до другого туру президентських виборів.

Бізнесмен Ігор Коломойський вважає главу "Батьківщини" Юлію Тимошенко фаворитом президентських виборів в 2019 році.
 

Исламское государство было создано российскими спецслужбами, – Шейх Саид Исмагилов

20.11.2018 16:28
Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии Исламистская террористическая группировка Исламское государство была создана при поддержке российских спецслужб.

Об этом в интервью ИНФОРМАТОРу заявил муфтий Духовного управления мусульман Украины “Умма” Шейх Саид Исмагилов.
 

Выборы 2019 пройдут по избирательной системе, правилам и технологиям, выгодным власти — Трепак

18.11.2018 13:02
Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии Больше всего шансов победить на следующих президентских выборах имеет действующий президент.

На сегодня нет существенных преград для использования масштабных коррупционных механизмов на выборах 2019 года — эти выборы пройдут по избирательной системе, правилам и технологиям, выгодным власти. Возможности кандидатов от власти и от олигархов на несколько порядков будут превышать возможности других кандидатов.
 

Головним олігархом став президент Порошенко — Трепак

18.11.2018 12:02
Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии Це якісно змінило не тільки його особисте становище, але і загальний розклад сил в державі.

Якщо раніше найбільші олігархи, маючи свої стійкі бізнес-ніші та сфери впливу, були в рівному становищі (з різними владними преференціями від різних президентів), то, починаючи з 2014 року, склалася ситуація, коли один з них є головним, а всі інші повинні йому підкорятися. Цим головним став президент П. Порошенко, який отримав у свої руки найвищу державну владу.
 


«ПерваяПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»

Страница 1 из 28