Війна в Україні

У Криму пролунали вибухи, перекрито Керченський міст: окупанти кажуть про «роботу ППО»

⚡️ У районі Севастополя, а також Євпаторії та Сак було чути «гучні звуки, схожі на вибухи та роботу російського ППО».

Про це повідомляє проєкт Радіо Свобода Крим.Реалії з посиланням на місцеві і російські телеграм-канали. Зокрема, телеграм-канал «Кримський вітер» написав начебто про «гучні звуки» в районі Козацької бухти, а також про вибухи в Балаклаві та Інкермані. Крім цього, з’явилось повідомлення про «роботу ППО РФ у районі Євпаторії та Сак».

Підконтрольний Росії голова Севастополя Михайло Развожаєв також повідомив про начебто «роботу ППО у місті». За його словами, військові РФ вели «роботу зі знищення повітряних цілей».

У Міноборони РФ ситуацію наразі не коментували.

Українська влада вибухи у Криму не коментувала.

Редакція Радіо Свобода не має можливості перевірити цю інформацію з незалежних джерел через окупацію Криму силами РФ.

Починаючи з серпня 2022 року, в Криму та Севастополі майже щодня чути звуки вибухів. Російська влада пояснює це стріляниною по «українським безпілотникам», «роботою ППО» чи навчаннями військових РФ. Сергій Аксьонов називав безпілотники «основною загрозою» для Криму. У жовтні 2022 року на Кримському (Керченському) мості стався вибух. Ще один вибух пролунав на Керченському мості 17 липня 2023 року. На острові діє підвищений (жовтий) рівень терористичної небезпеки. Аеропорт Сімферополя закрито.