Війна в Україні

Стратком ЗСУ заперечив інформацію про повну окупацію Новоолександрівки на Покровському напрямку

⚡️ У вечірньому зведенні Генеральний штаб ЗСУ повідомляв, що за населений пункт Новоолександрівка на Донеччині тривають бої.

У Збройних силах України спростовують інформацію від ресурсу DeepState про повну окупацію села Новоолександрівка на Покровському напрямку в Донецькій області, йдеться 24 червня у повідомленні Управління стратегічних комунікацій Генерального штабу ЗСУ. У Збройних силах додали, що на вулицях населеного пункту тривають бої, а окупована частина Новоолександрівки перебуває під вогневим контролем українських сил.

«У цьому випадку варто зазначити і наголосити наступне, що значна частина Новоолександрівки зайнята окупантами, але не вся. Повністю населений пункт ворог не контролює», – вказано у повідомленні.

У вечірньому зведенні Генеральний штаб ЗСУ повідомляв, що за населений пункт Новоолександрівка на Донеччині тривають бої.

Напередодні проєкт DeepState оприлюднив інформацію, що сили РФ окупували Новоолександрівку і намагаються закріпитися на західних околицях села. DeepState зауважує, що до траси Покровськ-Костянтинівка з населених пунктів залишається лише Воздвиженка.

Раніше цього тижня британська розвідка припускала, що війська РФ, ймовірно, взяли під контроль село Новоолександрівка Донецької області, яке розташоване приблизно за 20 кілометрів на північ від Авдіївки. У розвідці Британії звертали увагу на те, що, взявши під контроль Новоолександрівку, сили РФ зможуть впритул наблизитися до дороги Т-05-04 – однієї з головних шляхів постачання українських сил.