Огляд подій

Війна в Україні

Заява Кремля про взяття Кринків, швидше за все, передчасна і зроблена для посилення інформаційного ефекту перед президентськими виборами у...

Війна в Україні

Втрати серед українських захисників у п'ять разів менше, ніж російські. Таку заяву зробив президент України Володимир Зеленський. "Ми...

Війна в Україні

Українські Сили оборони просунулися біля Роботиного. Збройні сили України просунулися на кількох напрямках фронту, зокрема, геолокаційні...

Війна в Україні

Війна в Україні

Війна в Україні

Потужних угруповань ворога для повторного наступу на Харків не фіксується, - Сили оборони

Наразі не фіксується потужних угруповань ворога, які можуть повторно наступати на Харків. У будь-якому разі такі угруповання не матимуть шансів для досягнення подібних планів.

Про це заявив начальник пресслужби оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" Ілля Євлаш в ефірі телемарафону, інформує РБК-Україна.

"У противника на цьому напрямку не буде жодних шансів. Наші Сили оборони готові до будь-якого розвитку подій, постійно відстежується будь-яке переміщення окупантів навіть вздовж лінії фронту",- сказав Євлаш.

Він додав, що з початку повномасштабного вторгнення на цьому напрямку продовжують встановлюватися фортифікаційні споруди на випадок, якщо росіяни знову підуть в наступ.

"Цей процес відбувається постійно. Звичайно, що постійно необхідно підвозити якісь матеріали, будувати якісь блокпости, оборонні рубежі. Не лише на цьому напрямку, а й на Лимано-Куп'янському постійно посилюється фортифікація і для цього вживаються всі необхідні заходи", - повідомив Євлаш.