Війна в Україні

Армія РФ просувається поблизу головної лінії оборони у Часовому Яру, - Волошин

⚡️ За словами речника ЗСУ, наразі росіяни не перетнули цю лінію.

Речник оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця" Назар Волошин заявив, що російські окупанти не перетнули головної лінії оборони ЗСУ у Часовому Яру, проте вони активно просуваються на схід від неї. Про це він сказав у коментарі для LIGA.net. Відомо, що у мережі з'явилося відео, де російські солдати рухаються руїнами будинків у Часовому Яру.

За словами Волошина, відео було зроблено у мікрорайоні Канал, на схід від каналу Сіверський Донець - Донбас, що є головною лінією оборони українських військових у місті.

"Окупанти не перетинали головної лінії оборони, проте активно просуваються на схід від нього у цьому мікрорайоні", - сказав речник.

Своєю чергою російська пропаганда повідомляла, що окупанти нібито просунулися на 500 метрів у мікрорайоні, деякі говорили про начебто бої у районі Новий, показуючи кадри з мікрорайону Канал.

За словами Волошина, росіяни намагаються штурмувати Часів Яр у цих мікрорайонах, а також атакувати у напрямку Іванівського, Кліщіївки, Андріївки - на південний захід від міста.

Він додав, що під час штурмів армія РФ застосовує не лише піхотні підрозділи, а й танки та броньовані машини.

"Російська армія активізувала свої зусилля, однак успіхів не мала. Ворог активно проводить артилерійський вплив, авіаційні удари та застосовує дрони на околицях Часового Яру", - підкреслив речник.