Війна в Україні

Армія РФ обстріляла прикордоння Чернігівщини, загинув чоловік

⚡️ Російська окупаційна армія 53 рази обстріляла прикордонні території Чергнігівської області. Через російську агресію загинув чоловік.

Про це повідомили у ПІвнічному регіональному управлінні ДПСУ. "Російська окупаційна армія продовжує застосовувати властиву собі тактику терору і веде обстріли по численних цивільних об'єктах нашої держави. Протягом доби російські війська завдали ударів з різного виду озброєння по прикордонню Чернігівської області. Зафіксовано 53 вибухи", – йдеться у повідомленні.

Під час ворожого обстрілу Новгород-Сіверської громади загинув чоловік 1963 р.н., місцевий житель. Зазначається, що він отримав травми, несумісні із життям, коли рухався по околиці населеного пункту.

  • У Новгород-Сіверській громаді всього зафіксували 13 вибухів (приходи, ймовірно з міномета 120 мм та FPV-дрону) в напрямку н.п. Грем’яч, Красний Хутір, Михальчина Слобода і Гай.
  • Семенівську громаду атакували 22 рази (приходи, ймовірно з міномета 120 мм) в напрямку н.п. Карповичі та Леонівка.
  • По Сновській громаді нарахували 16 вибухів (приходи, ймовірно з міномета 120 мм та ствольної артилерії) в напрямку н.п. Містки та Клюси.
  • У Городняській громаді було 2 вибухи (приходи, ймовірно FPV-дронів ) в напрямку н.п. Мощенка.

13 травня Росія обстріляла Чернігівщину касетними боєприпасами. Через обстріл поранені четверо людей, пошкоджені будинки, авто і цивільна інфраструктура.