Актуальне

Енергетика

Через необхідність при імпорті об'їжджати польську ділянку кордону при імпорті скрапленого газу, здорожчання цього пального може становити до 3...

Енергетика

ТОВ "Оператор ГТС України" отримає від Японії 1800 габіонів, що будуть використовуватися для фізичного захисту об’єктів критичної інфраструктури ГТС...

Бізнес та гроші

Низка уточнень регулятора починає діяти з 21 лютого. Національний банк рішенням від 20 лютого вирішив оптимізувати низку валютних обмежень, щоб...

Гроші та бізнес

Польські фермери розширили блокування кордону: в ДПСУ назвали пункти

Розпочали акції протесту ще на двох пунктах пропуску та знову заблокували "Шегині".

Польські фермери заблокували ще два пункти пропуску та поновили блокування на напрямку пунктів пропуску "Медика – Шегині". Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Зазначається, що в понеділок, 12 лютого, о 10:10 розпочались акції протесту польських фермерів неподалік від пункту пропуску "Зосін".

"Протестувальники мають намір пропускати по 3 вантажівки на годину. Легкові автомобілі, автобуси, транспортні засоби з гуманітарною допомогою, а також транспортні засоби до 3,5 тонни в обох напрямках будуть оформлятись у звичайному режимі", – вказано у повідомленні.

В ДПСУ сказав, що також заблоковано рух біля пункту пропуску "Долгобичув". Учасники акції протесту мають намір пропускати по 2 вантажівки на годину в обидва напрямки.

Також поновлено блокування на напрямку пунктів пропуску "Медика – Шегині". Там планується пропускати по одній вантажівці в годину. На пропуск легкового автотранспорту та автобусів акція протесту поширюватись не буде.

Блокування українсько-польського кордону

12 лютого вранці в ДПСУ повідомляли про блокування з боку польського кордону вантажних транспортних засобів на напрямку пунктів пропуску "Ягодин" і "Рава-Руська".

В ДПСУ зазначили, що на тих напрямках, де блокується рух транспортних засобів є можливість перетину кордону і легковими автомобілями, і автобусами.

Раніше УНІАН писав, що перед пунктом пропуску "Ягодин-Дорогуськ" на українсько-польському кордоні, польські фермери висипали зерно з кількох українських фур.