Кабмін затвердив нову схему посадових окладів держслужбовців на 2021 рік

Печать PDF
Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии Нова Схема посадових окладів набирає чинності з дня її опублікування і застосовується з 1 січня 2021 року

Кабінет Міністрів постановою від 13 січня 2021 р. № 15 вніс зміни до власної постанови від 18 січня 2017 р. № 15. Було затверджено Схему посадових окладів держслужбовців на 2021 рік, передає ligazakon.net.

Зокрема, підвищено рівень посадового окладу для спеціалістів категорії В3 на рівні районів, районів у містах, містах обласного значення, оскільки він не відповідав вимогам чинного законодавства. Відтепер він дорівнює двом прожитковим мінімумам. Для решти державних службовців умови оплати праці зберігаються і гарантується їх розмір на рівні вересня 2020 року.

Найвищий посадовий оклад - у підкатегорії А1. Це керівник в таких органах: Апарат Верховної Ради України, Секретаріат Кабінету Міністрів України, Офіс Президента України, апарати (секретаріати) Ради національної безпеки і оборони України, Центральної виборчої комісії, Рахункової палати, Конституційного Суду України, Офісу Генерального прокурора, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення. Його оклад у 2021 році - 37800 грн.

Найменший оклад - у спеціаліста державного органу (підкатегорія В3). У зазначених вище органах оклад буде 8200 грн, в міністерствах - 7800 грн, в інших загальнодержавних органах - 6300 грн, в органах влади рівня області - 4670 грн. А для спеціалістів державного органу, юрисдикція яких поширюється на територію одного або кількох районів, посадовий оклад закріпили на рівні 4540 грн.
Tags:     Зарплата      кадри