Бюджет України 2020 на обговоренні з МВФ – коли документ внесуть до Ради

Печать PDF
Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии Кабмін внесе до парламенту проєкт закону про державний бюджет на 2020 рік до 15 вересня. Наразі документ знаходиться на обговоренні з МВФ.

Кабмін планує внести проєкт закону про державний бюджет на 2020 рік у передбачений законом термін – до 15 вересня. Наразі документ обговорюють з місією Міжнародного валютного фонду, передають Факти.

– Зрозуміло, що все відбувається у трикутнику переговорів з МВФ, а також плану дій Кабінету міністрів. Чи буде працювати Верховна Рада 15 вересня ми хочемо почути від нашого спікера, – зазначила представник Кабінету міністрів у Верховній Раді України Ірина Верещук.

Вона додала, що під час внесення проєкту бюджету не було порушено законодавства України. Розглядати його парламент планує вже наступного тижня.

Раніше писали, що Верховна Рада ухвалила законопроект, який регламентує спрямування адміністративно-господарських штрафів за порушення автотранспортного законодавства в Дорожній фонд.
Tags:     держбюджет      Кабмін