Енергетика

"Укренерго" прогнозує обмеження потужності для промисловості на сім годин

Диспетчерський центр "Укренерго" прогнозує застосування графіків обмеження потужності для промислових споживачів. Обмеження триватимуть з 17:00 до 24:00.

Про це повідомляє пресслужба компанії. Зазначається, що внаслідок масштабних пошкоджень електростанцій більшу частину доби в енергосистемі зберігається суттєвий дефіцит електроенергії. "Обмеження споживання – це необхідний захід для збереження стабільності енергосистеми після вже п’ятої в цьому році прицільної ракетної атаки ворога по електростанціях", – наголосили в "Укренерго".

Раніше міністр енергетики Герман Галущенко повідомив, що внаслілок останніх ворожих масованих обстрілів українська енергосистема втратила 8 ГВт потужності.

За його словами, взимку буде складно втримати енергосистему без обмежень споживачів. Також він допускає труднощі з постачанням електроенергії влітку.

***

Нагадаємо, із 22 березня поновилися масовані російські атаки на енергетичні об'єкти. Зокрема, руйнувань зазнали Бурштинська, Ладижинська, Зміївська, Трипільська ТЕС, а також дві гідроелектростанції.