Управління держохорони каже, що не прослуховувало прем'єр-міністра

Печать PDF
Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии Державна служба охорони заявляє, що не причетна до “зливу” прослушки нібито з наради прем’єр-міністра Олексія Гончарука і до прослуховування топпосадовців.

Про це написала пресслужба УДО у Facebook, передає Рубріка.

“Інформація про “злив” аудіозапису з нібито наради прем’єр-міністра Управлінням державної охорони, а також про здійснення охоронним відомством прослуховування вищих посадових осіб не відповідає дійсності”.

В УДО додали, що її військовослужбовці та інші уповноважені державні органи регулярно вживають технічних заходів, спрямованих на попередження будь-якої можливості прослуховування посадовців, які мають держохорону.

УДО закликало ЗМІ не писати “недостовірну та неперевірену маніпулятивну інформацію з сумнівних джерел, яка дискредитує військовослужбовців Управління державної охорони”.

Нагадаємо, що Гончарук записав відео на звинувачення і “зливи прослушки”: Якщо це не хороші новини для країни, то я повний “профан” в економіці.
Tags:     політика      події      Гончарук