gototopgototop

Экономика - Мнения

Україна увійшла в десятку «найдепресивніших» економік світу за версією Bloomberg

16.02.2018 10:30
Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии Україна виросла в рейтингу до сьомої позиції з п'ятої

Bloomberg представив нову версію рейтингу «депресивних» економік світу — його очолила Венесуела. У цьому році до рейтингу, який формується на прогнозах щодо інфляції та безробіття на майбутній рік, увійшли 66 країн, передає Главком.
 

Может ли крупный кредит Китая заменить программу МВФ: появился ответ

16.02.2018 08:36
Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии Кредитные средства Китая для реализации инфраструктурных проектов в размере $7 млрд не может стать для Украины альтернативой сотрудничеству с Международным валютным фондом (МВФ).

Об этом Апострофу" рассказал аналитик инвестиционной компании "Альпари" Максим Пархоменко.
 

Що відбувається з курсом гривні

15.02.2018 16:03
Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии Якщо проаналізувати динаміку курсу, то можна побачити, що протягом двох попередніх років девальвація гривні відбувалась з другої половини грудня і до початку лютого.

Подекуди цей процес був навіть дуже стрімким, пише НВ.
 

Евросоюз не считает Украину страной миграционного риска, – глава Госпогранслужбы

13.02.2018 17:28
Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии В Европейском союзе не рассматривают Украину как страну миграционного риска из-за проводимых мер по сдерживанию нелегальной миграции.

Об этом сообщил глава Государственной пограничной службы Петр Цигикал, передает БизнесЦензор со ссылкой на Интерфакс-Украина.
 

Простий рецепт для українського бізнесу

13.02.2018 11:59
Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии Найкращий шлях до зниження вартості капіталу в Україні – це зменшення втручання держави у фінансування бізнесу

В розмовах з українськими компаніями-лідерами постійно піднімаються два питання. Перше: високі ставки по кредитам. Тут не йде мова про те, що облікова ставка 16% – це зрада і що потрібно роздати дешеві кредити "правильним парням". Ні, проблема в тому, що європейська чи американська компанія, лідер галузі, може отримати довгострокове фінансування під 2-4% (в доларах чи євро), а українська – під 5-8%. І оця різниця в декілька відсотків знижує конкурентоспроможність українських компаній на світовому ринку.
 

На какую пенсию можно заработать в Украине по новым правилам

12.02.2018 11:59
Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии Уже в следующем году украинцы будут выходить на пенсию по более жестким правилам. Текущий год в рамках реформы сделали переходным, сейчас пенсии считают по более выгодным условиям.

Об этом говорится в материале Realist`a.
 

Международное регулирование операций с криптовалютами неизбежно, - Лагард

12.02.2018 11:27
Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии МВФ активно работает над предотвращением использования цифровых валют с целью отмывания денег или финансирования терроризма

Как информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Лигу, об этом сказала глава Международного валютного фонда Кристин Лагард в интервью CNN Money.
 

"Вбивчі" вимоги: українські організації заявляють про небезпеку

12.02.2018 10:01
Новини та події в Україні та закордоном. Політика, економіка, суспільство, культура, спорт, наука, освіта, технології У нових вимогах до громадських організацій в Україні, які є альтернативою електронному декларуванню, вони вбачають шантаж та помсту за критику влади.

Під тиском міжнародних донорів українському президенту Петру Порошенку, вочевидь, таки доведеться скасувати обов'язкове електронне декларування для громадських антикорупційних активістів. Однак зробити це він пропонує в оригінальний спосіб – зобов'язати весь громадянський сектор до публічного відкриття інформації та подання додаткової детальної звітності.
 

Украина заняла последнее место среди стран Европы в мировом рейтинге экономической свободы

04.02.2018 08:00
Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии Американский аналитический центр Heritage Foundation обнародовал свой очередной рейтинг экономической свободы в мире. Украина в нем занимает 150 место среди 186 стран мира с результатом 51,9 пункта из 100 возможных.

Как указано на сайте рейтинга, за прошлый год показатель Украины вырос на 3,8 пункта, что иллюстрирует положительные изменения восьми из 12 экономических свобод, существенные изменения сказались на монетарной свободе и свободе инвестирования, пишут Українські Новини со ссылкой на "Главком".
 

Андерс Аслунд: Українська влада дбає про власне збагачення, а не про добробут населення

02.02.2018 19:00
Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии Економіст Андерс Аслунд розповів ЕП, до чого може призвести небажання української верхівки створювати Антикорупційний суд, і куди рухатиметься Україна без МВФ.

Андерс Аслунд — шведсько-американський економіст і дипломат, старший науковий співробітник аналітичного центру Atlantic Council. Він спеціалізується на вивченні перехідних економік і корумпованих держав.
 

МВФ и Евросоюз могут не выделить Украине кредиты до выборов президента, - Atlantic Council

02.02.2018 13:41
Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии В Atlantic Council полагают, что администрация Порошенко не заинтересована в работе с МВФ

Международный валютный фонд и Европейский союз могут не выделить Украине кредиты до выборов президента в 2019 году. Об этом в интервью "Европейской правде" заявил шведский экономист, эксперт по России и старший научный сотрудник Atlantic Council Андерс Аслунд.
 


«ПерваяПредыдущая12345678910СледующаяПоследняя»

Страница 1 из 44