Перекресток - Зарубежье

Победительнице конкурса "Мисс Украина Вселенная-2019" отказали в визе США

15.11.2019 10:31
Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии В посольстве сказали, что ее документы уже подавались раннее.

Владелице титула "Мисс Украина Вселенная-2019" Анастасии Субботе отказали в визе США, где 8 декабря девушка должна была представлять страну на конкурсе "Мисс Вселенная".
 

ЄС створить власну ППО і ПРО з космічними компонентами

13.11.2019 10:05
Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии У реалізації проекту братимуть участь п'ять країн - Франція, Італія, Іспанія, Нідерланди і Фінляндія.

Євросоюз затвердив проект створення власної протиповітряної і протиракетної системи з космічними компонентами (TWISTER) для відбиття повітряних загроз останнього покоління.
 

У РФ передали до суду справу проти Рудьковського

02.11.2019 13:01
Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии Справу ексміністра транспорту України Миколи Рудьковського, якого у РФ обвинувачують у нападі на російське посольство в Києві у 2014 році, по суті розглядатиме Московський міський суд.

Генпрокуратура РФ передала в суд кримінальну справу щодо ексдепутата Верховної Ради, ексміністра транспорту України Миколи Рудьковського, обвинуваченого в нападі на російське посольство.
 

Фермери Німеччини подали в суд на уряд через глобальне потепління

01.11.2019 10:32
Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии Три німецькі сім'ї та організація із захисту природи Greenpeace подали в суд на уряд Німеччини за недостатні зусилля зі зниження викидів парникових газів в атмосферу.

У Німеччині три сім'ї фермерів та організація із захисту природи Greenpeace подали в суд на уряд. Позивачі заявляють, що уряд не докладає достатньо зусиль для зниження викидів парникових газів в атмосферу.
 

Росія проводить військову операцію з використанням ядерних підводних човнів

30.10.2019 19:31
Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии Російська Федерація проводить масштабну військову операцію з використанням 10 підводних човнів, з яких 8 - ядерні.

Про це повідомляє норвезьке видання NRK, передають Букви.
 

Пентагон направив військовий контингент до нафтових родовищ у Сирії

27.10.2019 11:59
Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии США надішлють броньовані машини та військових на схід Сирії, щоб убезпечити нафтові родовища від захоплення бойовиками Ісламської держави, заявив голова Пентагону Марк Еспер.

Про це повідомляє АР, передає НВ.
 

У Саудівській Аравії співробітник стадіону відключив VAR, щоб зарядити телефон

09.10.2019 15:00
Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии Система відеоасистента рефері (VAR) не спрацювала в Саудівській Аравії через те, що співробітник стадіону відключив один з елементів обладнання, щоб зарядити телефон.

Про це повідомляє портал Sportbible, пише УНН.
 

Чому Едвард Сноуден боїться виходити з дому в Москві

25.09.2019 11:01
Новости и события в Украине и зарубежом. Политика, экономика, общество, культура, спорт, наука, образование, технологии У книжкових крамницях різних країн з'явилася книга Едварда Сноудена "Особова справа". Які нові таємниці розкриває в ній колишній американський агент, який отримав притулок в Росії?

Permanent Record ("Особова справа") - не перша книга Едварда Сноудена. Проте саме на неї чекали особливо, пише DW.